duel
04 بهمن 1401 - 14:38

کارگزار پاس به تعهداتش عمل نکند، سراغ گزینه‌های جدید می‌رویم

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نسبت به اتفاقات اخیر باشگاه پاس و عمل نکردن کارگزار این تیم به تعهدات، به مسئولان باشگاه اولتیماتومی جدی داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، علی حقیقی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت سرمایه‌گذاری جویبارشهر (کارگزار فعلی باشگاه پاس) بدون اینکه شناختی روی مجموعه آنها و شرکت تحت نظرشان باشد روی کار آمدند و تعهدات زیادی هم ایجاد کردند، اما تعهدات به موقع انجام نشد و اگر امروز قول‌های خود را عملی نکنند، سراغ گزینه‌های جدید برای مدیرعاملی خواهیم رفت.  

وی با بیان اینکه با دو گزینه مدنظر هم مذاکرات اولیه صوت گرفته تا در صورت امکان یکی از آنها را به عنوان مدیرعامل معرفی کنیم، افزود: عابری‌منصور سرمایه‌گذار قبلی به خاطر تعصبی که به شهر داشت برای پاس هزینه کرد و مشخص بود هزینه‌ها هم کجا صورت گرفته است، اما از روز اول من به آقایان گفتم که شرکت جویبارشهر توان مدیریت پاس را ندارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه پاس برای همه مهم است، تصریح کرد: اقدامات کارگزار فعلی به موقع نبود و متاسفانه شیرازه تیم از هم پاشید. من هربار که با این آقایان تلفنی حرف می‌زنم و پیگیر می‌شوم، کار به دعوا و مرافعه کشیده می‌شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما به صورت مداوم پیگیر وضعیت پاس بوده‌ایم اما آقایان مدام امروز و فردا می‌کنند. قرار بوده امروز پول واریز شود، اما اگر این اتفاق صورت نگیرد سراغ گزینه‌های جدید خواهیم رفت.

*پیست، ظرفیتی کم‌نظیر

حقیقی در ادامه با اشاره به بازگشایی پیست اسکی تاریک‌دره افزود: پیست اسکی یک ظرفیت کم‌نظیر در کشور است و امتیازات خیلی خوبی دارد. این پیست چند سال مغفول مانده بود که دلایل مختلفی از جمله دستگاه برف‌کوب داشت. با این حال این پیست امسال بازگشایی شد تا اتفاقی خوب برای مردم رقم بخورد.

وی بیان کرد: در ستاد سفر از مسئولان استانی از جمله راهداری، پلیس راهور و میراث فرهنگی درخواست کردم پای کار باشند و کمک کنند تا پیست دیگر تعطیل نشود. در پیست تجهیزات خوبی در اختیار داریم و به هیات اسکی هم گفته‌ایم امکانات را با کمترین هزینه در اختیار آحاد مردم قرار دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان اضافه کرد: در سفر ریاست جمهوری برای ایمنی جاده پیست ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب شد و در اختیار راهداری قرار خواهد گرفت. امیدواریم با تخصیص و پیگیری این رقم، مسئولان برای ایمنی دائمی این مسیر اقدام کنند تا جای نگرانی نباشد.

پایان پیام/ 3140/

منبع: فارس
شناسه خبر: 995137