duel
04 بهمن 1401 - 16:37

خراسان شمالی در حال عبور از بحران کمبود گاز است

بجنورد- معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی با تقدیر از همراهی مردم و صاحبان صنایع در صرفه جویی حامل‌های انرژی، گفت: خوشبختانه در حال گذر از بحران هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن ناهیدی ظهر سه شنبه در شورای اطلاع رسانی خراسان شمالی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: شورای اطلاع رسانی حرفه ای ترین و تخصصی‌ترین شورا در حوزه مبارزه با تولید محتوای دشمنان است تا با آسیب شناسی موضوعات مختلف بتواند ذهن مردم را آگاه‌تر کند.

معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه دشمنان تمام ظرفیت خود را در حوزه تولید محتوا به کار گرفته اند، گفت: در گذشته دشمنان از طریق نفوذ و تغییر گفتمان و در حال حاضر درصدد تغییر فهم جامعه هستند تا به نوعی بر پیکره جامعه ضربه وارد کنند که شورای اطلاع رسانی می‌تواند با پدیده‌های فوق مبارزه کند.

وی خاطر نشان کرد: استکبار جهانی با آغاز پروژه ایران هراسی و با استفاده از فضای مجازی، درگیری‌های خیابانی و جنگ اقتصادی و سایر ابزارها می‌خواهند آسیب وارد کنند و این درحالی است که انسجام هدفمند و هم افزا می‌تواند موجب شکست دشمن شود.

ناهیدی دهه فجر را بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی و بازخوانی اهداف انقلاب عنوان کرد.

وی در پایان با تقدیر از همراهی مردم و صاحبان صنایع در صرفه جویی حامل‌های انرژی گفت: خوشبختانه در حال گذر از بحران هستیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 995529