duel
04 بهمن 1401 - 22:24

فرمانده ارشد سپاه الغدیر: سپاه آماده جانفشانی برای مردم است

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد با بیان این‌که سپاه همان مکتب حاج قاسم سلیمانی‌ است، گفت: سپاه آماده جانفشانی برای مردم است.

 سردار حسین زارع کمالی، فرمانده ارشد سپاه الغدیر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از یزد، با بیان این‌که سپاه پاسداران یک سازمان یا اداره نیست، اظهار کرد: سپاه برآمده از مردم، با مردم و در کنار مردم است و افتخارش این است که آمادگی لازم برای جانفشانی برای مردم هم دارد.

وی افزود: لباس سبز سپاه، لباس آرامش نیست بلکه پوشیدن این لباس برای حرکت در سختی‌ها و  تبدیل تهدیدها به فرصت است و پاسداران سپاه آرزوی شهادت در این لباس را دارند.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان  یزد گفت: همانگونه که امام خمینی(ره) فرمودند هر موقع که دشمن از ما، عصبانی و ناراحت است متوجه می‌شویم که در مسیر درستی قرار گرفته‌ایم.

زارع کمالی تصریح کرد: همدلی و هم افزایی خوبی در استان وجود دارد و ما بیش از پیش در تلاشیم که با روحیه جهادی به مردمی که نشان دادند با بصیرت‌تر و آگاهانه‌تر از خواص عمل می‌کنند و بارها در صحنه‌هایی که نیاز انقلاب بود حضور دارند، خدمت رسانی کنیم.

وی تاکید کرد: سپاه، همان مکتب حاج قاسم سلیمانی‌ها است که برگرفته از مکتب قرآن و اهل بیت است و در این زمینه پرورش یافته است و دشمن اگر می‌دانست که با تحریم سپاه، در واقع مردم را تحریم کرده هرگز به چنین اقدامی  دست نمی‌زد.

دیدار با اعضای شورای قضایی استان یزد با اشاره به اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی گفت: این اقدامات احمقانه اروپا که تحت فشار استکبار جهانی و رژیم اشغالگر صهیونیستی انجام شد به دلیل عدم شناخت سپاه به عنوان یک نهاد مردمی‌ است.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 996257